چرا جهان رو؟

جناب دکتر رضا صفرزاده، مدیر و مؤسس این مجموعه، به روز بودن اطلاعات، رضایت مشتری و خدمت صادقانه را سر لوحه ی کار  قرار داده اند و به همین دلیل مؤسسه ی جهان رو یکی از موفق ترين مؤسسات کشور در زمینه ی تحصیل در خارج، مهاجرت و جهانگردی می باشد.

آقای دکتر صفرزاده دارای مدرک دکترای جهانگردی می باشند. ایشان چندین سال در کشور قبرس فعالیت داشته و کارمند رسمی دانشگاه Health Cyprus بوده اند و همچنین با دانشگاه های EMU و NEU، دو دانشگاه بین المللی و برتر در قبرس شمالی، همکاری قابل توجهی دارند.

مشاورین مجرب و دلسوز  هر روزه پاسخگوی سوالات افراد زیادی در زمینه های تحصیل، مهاجرت و سرمایه گذاری بوده و نهایت تلاششان را می کنند تا با راهنمایی درست، شما عزیزان را در گرفتن بهترین تصمیم برای سرنوشت تان یاری کنند.

مؤسسه ی مشاوره تحصیلی صفرزاده  با کادری قوی آماده ی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر جهان و ارائه ی خدمات تخصصی در زمینه ی کشور قبرس شمالی از جمله تحصیلی، کار، سرمایه گذاری، خرید ملک و… می باشد.

مشاوره تحصیلی صفرزاده ، این امکان را برای متقاضیانی که با این موسسه قرارداد بسته اند، فراهم ساخته که با نام کاربری و رمز عبور مشخص، از طریق همین وب سایت از پیشرفت روند پرونده خود باخبر شوند.

مؤسسه مشاوره تحصیلی صفرزاده هیچ شعبه یا نمایندگی ندارد مگر این که در این وب سایت معرفی شده باشند. ادعای موسسات مختلف مبنی بر نمایندگی و یا همکاری با این موسسه صحت ندارد.

برای آگاهی از آخرین اخبار تحصیلی و مهاجرتی در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

برای مشاوره آنلاین از پنل مشاوره ی وبسایت میتوانید بهره ببرید، همچنین هم وطنانی که ساکن استان خراسان می باشند می توانند از طریق شماره ثابت با تلفن مشاوره ی موسسه ارتباط برقرار کرده و از مشاوره ی تلفنی نیز بهره مند گردند.

امیدواریم سهمی هر چند ناچیز در موفقیت شما عزیزان داشته باشیم.

Languages »