خرید ملک در قبرس شمالشاید تصمیم به خرید ملک قبرس شمالی گرفته اید!. یا شما از افرادی هستید که به قبرس شمالی سفر کردید و یا تحقیقاتی در این مورد انجام داده اید و می دانید که این کشور برای شما مناسب است.

اکنون،شما دو حق انتخاب دارید

 1. آپارتمان
 2. ویلایی

چگونه انتخاب می کنید؟

هنگام برسی و فکر درباره سرمایه گذاری روی املاک کشوری دیگر سوالات زیادی را در ذهن شما را بوجود خواهد آورد مثل اینکه آیا ابتدا باید خانه اجاره کنم یا بخرم؟ کدام منطقه قبرس شمالی را باید برای املاک خود انتخاب کنم؟

و اگر پیش بروم، روند خرید ملک در قبرس شمالی من چیست؟ و از این قبیل سوالات ذهن شمارا به خود درگیرخواهد کرد.

آیا به دنبال مستقلات ارزان و خرید ملک در قبرس شمالی هستید؟ خبر خوب این است که کل بازار املاک قبرس شمالی از  املاک مشابه در سایر مکانهای قابل مقایسه با دریای مدیترانه، بسیار ارزان قیمت است. این شامل ویلاها و آپارتمان ها ، با دو سطح لوکس و قیمت اقتصادی میشود.
این دلیل اصلی جذب بسیاری از افراد به خرید ملک در قبرس شمالی است درست زمانی که تصمیم میگیرند خانه رویایی خودرا در جزیره ای امن و آرام بخرند.

دلایل زیادی به غیر از قیمت ارزان برای خرید ملک در قبرس شمالی وجود دارد. با این حال، هنگامی که از متقاضیان خرید ملک در قبرس شمالی سؤال می کنیم که چرا بیشتر از همه به دنبال املاک در قبرس شمالی هستند، اولین پاسخ این است که “زیرا املاک قبرس شمالی ارزان تر از جاهای دیگر است.”

البته که این است

 اما در اینجا چند توصیه مهم وجود دارد که خرید ارزانترین ملک قبرس لزوما بهترین ارزش را برای پول به شما نمی دهد و بعضی اوقات می تواند منجر به مشکلات پیش بینی نشده برای املاک شود.

ما در قبرس شمالی به شما کمک می کنیم با خیال راحت خرید کنید و از تجربه چند ساله ما استفاده کنید تا در آینده مشکلی ایجاد نشود.

چه عواملی در قیمت خرید ملک در قبرس شمالی تأثیر دارد؟

 • موقعیت مکانی و نزدیکی به ساحل / دریا
 • دید منظره دریا / کوه
 • کیفیت ساخت / سن
 • نو ساز بودن و یا فروش مجدد
 • کیفیت اجناس داخلی (در صورت وجود)
 • نزدیک بودن به امکانات شهری، فروشگاه ها، رستوران ها، زمین گلف و غیره
 • نزدیکی به شهرهای Kyrenia یا Famagusta
 • متراژ بنا به متر مربع

چرا خرید ملک در قبرس شمالی؟

همانطور که به دنبال ویلا یا خانه های ییلاقی خود هستید، دلایل دیگری برای سرمایه گذاری در بازار املاک قبرس را غیر از قیمت های ارزان تر فراموش نکنید!

 1. آب و هوای افسانه قبرس
 2. امنیت فوق العاده بالا
 3. آرامش وصف نشدنی
 4. جغرافیای زیبا و متنوع قبرس شمالی
 5. مردم خونگرم و مهربان قبرس
 6. غذاهای خوشمزه قبرس.
 7. دانشگاه هایی با رنکینگ های جهانی

برای جزئیات بیشتر در مورد خرید املاک، بازدید از املاک،مشاوره سرمایه گذاری ملکی با ما در جهان رو تماس بگیرید و فرم آنلاین مشاوره را تکمیل نمایید تا قدمی محکم در این راستا بگذارید.

Languages »