تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس
آوریل 29, 2020 0

تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس

در دنیای کنونی سیم کارت و اینترنت جزو اصلی ترین و مهمترین نیاز های ارتباطی افراد به شمار می آید مخصوصا وقتی که در سفر هستیم و یا به کشور دیگری نقل مکان میکنیم و باید سیم کارت مخصوص آن کشور را تهیه کنیم و از خدمات آن استفاده کنیم تا بتوانیم دوباره ارتباط را با خانواده و دوستان برقرار کنیم.
مسافرانی که جهت سفر دو سه روزه به قبرس شمالی می آیند میتوانند از رومینگ استفاده کنند اما در بلند مدت هزینه های سنگینی را متحمل خواهید شد و این کار اصلا به صرفه و درست نیست.
سیم کارت جدید به شما امکان این را میدهد که با هزینه بسیار پایین تر از رومینگ تماس برقرار کنید و از بسته های اینترنتی عالی استفاده کنید.
تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس
در حال حاضر در قبرس شمالی دو اپراتور ارائه خدمات سیم کارت وجود دارد که Telsim و turkcell هستند که تجربه ثابت کرده خدمات و هزینه های turkcell بسیار مناسب تر و با کیفیت تر بوده و پیشنهاد ما به شما استفاده از این نوع سیم کارت میباشد.
همچنین قیمت بسته های مکالمه ای این شرکت بسیار به صرفه بوده و اکثرا از این بسته ها استفاده میکنند و نکته مهمی که قابل توجه است سرکت ترک سل و دانشگاه طبق قراردادی که باهم دیگر دارند خدماتی مازاد بر خدمات عمومی به دانشجویان ارائه میکنند.

تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس

تهیه سیم کارت های ترک سل کاملا برای دانشجویان رایگان بوده ولی در ابتدا بسته مکالمه و دیتا اینترنتی در سیم کارت موجود نمیباشد و باید تهیه کنید.

برای تهیه بسته های اینترنت و مکالمه شما میتوانید به فروشگاه های داخل دانشگاه و یا نمایندگی های ترک سل که روبروی دانشگاه ها و سطح شهر وجود دارند مراجعه کنید و خرید کنید.
تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس
بسته های مکالمه و اینترنت قیمتی بین 25 لیر تا 200 لیر در ماه بستگی به نیاز های هر فرد متغیر هستند.
بسته های معمولی که هزینه 75 لیر دارند و به شما امکان مکالمه 200 دقیقه بین المللی و تماس رایگان دانشجویی و 4 گیگ اینترنت پرسرعت را میدهند.
در صورتی که شما بسته ای خریداری نکنید مشکلی به وجود نمیاد و فقط میتوانید یک طرفه از سیک کارت خود استفاده کنید اما با این هزینه های عالی و بسته مکالمه رایگان ما پیشنهاد میکنیم حتما بسته ای را خریداری کنید تا از خدمات عالی و اینترنت لذت ببرید.
قابل ذکر است که سرعت اینترنت در قبرس شمالی به صورت معمول 18 تا 20 مگابایت در ثانیه میرسد و سرعت آپلود اینترنت در حالت معمولی حدود 3 الی 4 مگابایت برثانیه است.
افرادی که از اینترنت وایرلس استفاده میکنند هزینه حجم اینترنت نمیدهند و تمامی سرویس هایی ارائه شده به صورت کاملا نامحدود قابل استفاده است و فقط شما هزینه سرعت اینترنت را میپردازید که سرعت ها 4 ، 8 و 16 مگابایت برثانیه ارائه میشود که قیمت معمول 8 مگابایت هزینه ای حدود 80 لیر ماهانه را در برمیگیرد.
تهیه سیم کارت و خدمات اینترنتی قبرس
**مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید**

پیام بگذارید

Languages »